Перемоги студентів-могилянців

В Інституті міжнародних відносин при КНУ ім. Шевченка 7-8 квітня під егідою Посольства США в Україні відбувся освітній семінар та практикум, що моделює діяльність Світової Організації Торгівлі.

Наші студенти - Черненко Наталія, Романчишина Юліанна та Малюта Павло - змагались з 10 командами з різних міст України, здобули почесну перемогу та були нагороджені призами Повноважним Послом США в Україні Джеффрі Р. Пайєттом.

Судді високо оцінили їх ораторські здібності, впевненість та професіоналізм.

Вкотре наші студенти демострують відмінні результати на змаганнях з міжнародного права.

Також вітаємо Іваник Валерію Володимирівну, яка отримала Диплом ІІІ ступеня за роботу "Аналіз вмісту вуглецю в ґрунті за умови модифікації режиму зволоження" на Всеукраїнському конкурсі студентських робіт за галуззю науки "Екологія та екологічна безпека".

Ми пишаємося нашими студентами та їх здобутками!

Вітаємо!