Зустріч із дослідником з Ясського університету Алексом Футеа

23 квітня, 16:30, Американська бібліотека НаУКМА

Національний університет «Києво-Могилянська академія» запрошує охочих долучитись до обговорення питання сприяння університетського середовища розвитку соціального та економічного потенціалу держави.

Упродовж століть Києво-Могилянська академія була не просто освітньою установою, а середовищем, де народжувались та розвивались ідеї та концепції, що мали значний вплив на розвиток Східної Європи. Ми продовжуємо цю славну традицію і тепер.

Учасникам буде запропонована презентація дослідника даної теми з Ясського університету (Alexandru Ioan Cuza University of Iasi) Алекса Футеа, який наразі перебуває з робочим візитом у Могилянці.

Після презентації — активна дискусія.

Ми запрошуємо разом розібратися у механізмах впливу університетів на розвиток економічного та соціального благополуччя країни.

Мова зустрічі: англійська.

Місце та час: середа, 23 квітня, 16:30, Американська бібліотека НаУКМА (4 корпус, вул. Волоська 8/5). Реєстрація учасників - за посиланням.