За ініціативи студентів у Могилянці впроваджено роздільний збір відходів

Національним університетом «Києво-Могилянська академія» з ініціативи студентської екологічної організації ЕкоКлуб «Зелена Хвиля» у партнерстві з Державним підприємством «Укрекоресурси» було остаточно запроваджено роздільний збір відходів.

Чорні баки з блакитними кришками (виготовлені з переробленого пластику), з відповідними позначками, вже встановлено у всіх корпусах Академії. В них потрібно викидати пластик, скло, папір та метал. Персонал проінструктовано щодо винесення цього типу відходів у спеціально призначені контейнери-сітки. Надалі ці відходи поступають на сортувальну лінію, де остаточно розділяються на фракції і передаються на переробку.

Пам’ятайте, що кожна пляшка, рекламна листівка, укинута туди отримає нове життя у корисних для суспільства речах.

Шукайте синю кришку – сортуйте відходи!

Збережемо планету разом!

Більше інформації про цей проект дивіться на сайті: www.ecoclubua.com

З питаннями та пропозиціями з приводу роздільного збору відходів в НаУКМА звертайтеся: