Ми хочемо зробити Україну кращою — конференція TEDxNaUKMA

За ініціативи могилянських студентів відбудеться значуща подія для української молоді – конференція TEDxNaUKMA, що пройде під гаслом «Everyday Hero».

Зараз наша країна гостро потребує героїв – героїв у всіх сферах. Нам потрібні люди, що готові йти всупереч системі, якщо та не працює, і ставами взірцем для інших. Наша країна заслуговує, щоб її любили. Серед нас багато діяльних, активних та відповідальних співвітчизників. І таких людей має ставати більше. Тож будемо дуже раді бачити творців нашого життя та майбутніх лідерів країни на нашому заході. Будуймо країну разом, розвиваючи молодь, бо це наше майбутнє.

Команда TEDxNaUKMA відкрита до пропозицій співпраці та партнерства.

У разі можливих питань - на зв`язку через пошту, мейл та телефон: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , 063-415-11-87

Замовити квиток ОНЛАЙН можна тут.

Придбати квиток ОФФЛАЙН можна, заповнивши дану форму.

Наш офіційний сайт.

За новинами слідкуйте тут.