Оголошується набір статей для першого номеру «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»

Національний університет «Києво-Могилянська академія» започатковує журнал з правничих та політологічних наук «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal», який виходитиме виключно в електронній формі англійською мовою і працюватиме на засадах сліпого незалежного рецензування.

«Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal» покликаний до життя нагальними потребами висвітлення вітчизняних правничо-політологічних студій та їх впровадження у міжнародний науковий контекст.

«Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal» оголошує набір статей до першого номеру часопису.

З приводу пропозицій та питань звертайтеся до координатора проекту Ольги Полюхович: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.