Могилянка - у п'ятірці найкращих ВНЗ України

за версією рейтингу "Топ-200"

Рейтинг "Топ-200" формується вже восьмий раз і достойна присутність Могилянки у ньому підтверджується щоразу.

Цього року поряд із КНУ ім. Т.Шевченка, КПІ та ХНУ ім. В.Каразіна Могилянка опинилася на четвертому місці і така тенденція підтримуться також вчетверте. За кількістю студентів КМА поступається вищевказаним вишам і тому це суттєво впливає на позицію нашого університету у рейтингу. Проте ми зробили ривок у порівнянні з попередніми роками і тому вже втретє входимо у п*ятірку найкращих вишів.

Нагадаємо, що за рейтингом роботодавців Могилянка займає перше місце. За результатами дослідження асоціації «ІТ-Україна» представлено рейтинг ВНЗ, які надають найбільш ефективну IT-освіту.

Національний університет "Києво-Могилянська академія" посів 1 місце у рейтингу: 71,5 % могилянських випускників працює у провідних ІТ-компаніях України.

У традиційному «зарплатному» рейтингу українських ВНЗ від журналу «Деньги» Могилянка минулого року посіла найвищі позиції:

o 1 місце - гуманітарні спеціальності;

o 2 місце (відрив від лідера – 0,2 бали) - економічні спеціальності;

o 3 місце (відрив від лідера – 0,2 бали) - правничі спеціальності.