3-тя KMA OLD SCHOOL PARTY: ВИПУСКНИКИ ЗАПРОШУЮТЬ ВИКЛАДАЧІВ

28 червня, 22:00, острів о. Долобецький

Стало вже традицією, що 28 червня організовується вечірка випускників Академії усіх поколінь KMA OLD SCHOOL PARTY, на яку запрошують викладачів, методистів та співробітників адміністративних підрозділів університету.

Цього року відбудеться вже третя вечірка KMA OLD SCHOOL PARTY: the CARNIVAL. Спеціальні гості – гурт The ВЙО. Випускники запрошують всіх могилянців, хто багато працював зі студентами і радий буде зустрітися з ними вже поза стінами Могилянки, прийти на вечірку й разом з ними відсвяткувати 20-у ювілейну Конвокацію.

Початок о 22:00.

Місце зустрічі: Olmeca PLAGE (о. Долобецький, прямо за Венеціанським містком, Гідропарк лише географічно).

Для того, щоб вам надіслали індивідуальне безкоштовне запрошення, потрібно заповнити форму за посиланням.

Могилянці, які не працюють в НаУКМА, можуть придбати квитки тут.

Більше інформації про подію - на сайті KMA OLD SCHOOL PARTY.

Подія у facebook

Оргкомітет:

Юрій Панін (журналістика, МП 2003 р.), Віктор Мамешин (комп’ютерні науки, 2008 р.), Назар Гулик (PR, 2013 р.), Віктор Килимар (право, 2013 р.), Андрій Сусленко (філософія, МП 2009 р.), Ярослав Березовський (політологія, МП 2010 р.).

За додатковою інформацією просимо звертатися до Наталі Шумкової, керівника напряму «Комунікації з випускниками НаУКМА», Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , (044) 463-7112