У Могилянці говоритимуть про державну політику книжкової сфери

26 червня, 09.00, Дослідницька бібліотека (Староакадемічний корпус)

Конференція «Державна політика книжкової сфери: новий шанс для України» - підсумковий захід проекту Book Platform в Україні та один з перших публічних заходів після Революції гідності, присвячений обговоренню державної політики у книжковій галузі країни.

Організатори:

ГО «Форум видавців»,

Українська асоціація видавців і книгорозповсюджувачів,

Українська бібліотечна асоціація,

Наукова бібліотека Києво-Могилянської академії,

Міністерство культури України

За підтримки:

Програми «Культура» Східного Партнерства ЄС,

Фонду Арсенія Яценюка «Відкрий Україну»,

Інституту книжки (Польща),

Польського Інституту у Києві,

Громадського радіо.

До участі у конференції запрошені видавці та книготорговці; письменники і літературні критики, бібліотекарі, освітяни та науковці, громадські діячі та менеджери культури, журналісти, перекладачі та літературні агенти та ін.

На початку конференції відбудеться презентація директора Інституту книжки (Польща) Ґжеґожа Гаудена з презентацією досвіду Польщі – країни, яка, маючи пострадянський досвід, змогла швидко реформувати книжкову галузь і досягти позитивних змін.

Участь лише зареєстрованих учасників.

Відповідальна за проведення конференції від ГО «Форум видавців» –

Ірина Лепська, менеджер проекту Book Platform в Україні,