Презентація конкурсу проектів «Хакатон-міст – від Польщі до України»

26 червня, з 11:00, Центр Польсько-Європейських студій (вул. Волоська, 10)

«Хакатон-міст – від Польші до України» – це конкурс, призначений для пошуку оригінальних рішень на шляху польсько-української інтеграції.

Ми шукаємо молодих лідерів, підприємців і просто креативних людей, яким даємо шанс здійснити свої бізнесові, громадські і культурні ідеї. Ініціатором та меценатом конкурсу є Міхал Боні.

Партнерами конкурсу в Польщі є Фонд «Відкритий Діалог» та Фонд Казиміра Пулавського, партнерами в Україні є Благодійний Фонд «Свічадо», Мала Академія Наук України, Національний університет ім. Тараса Шевченка, Науковий парк «Київська політехніка», Національний університет ім. В. Каразіна, МБФ «Українська Біржа Благодійності».

У презентації конкурсу беруть участь:

Міхал Боні, екс-Міністр адміністрації та цифризації Польщі, депутат Європарламенту від Республіки Польща;

Бартош Крамек, голова ради міжнародного правозахисного Фонду «Відкритий Діалог», Польща;

Ярослав Ярославський, заступник голови правління Благодійного Фонду «Свічадо»;

Катерина Березовська, координатор конкурсу.

Детальніша інформація про конкурс - за посиланням.