Могилянка увійшла до CFA Institute University Recognition Program

 

Кафедра фінансів НаУКМА успішно пройшла процес підтвердження якості освіти Міжнародною інституцією CFA Institute® (CFA – Chartered Financial Analyst, сертифікація дипломованого фінансового аналітика), яким було підтверджено відповідність навчального процесу бакалаврської та магістерської програм за напрямом ”Фінанси та кредит” світовим стандартам освіти CFA, що полегшує працевлаштування наших випускників на західних ринках.

 

Входження університету до програми CFA Institute University Recognition Program є свідченням для потенційних студентів, роботодавців та ринку праці, що навчальна програма НаУКМА тісно пов’язана з професійною практикою. Відповідно, співпраця кафедри фінансів НаУКМА з Інститутом CFA дає можливість її постійного забезпечення новітніми навчально-методичними розробками по різних фінансових дисциплінах, широкого залучення до участі у дискусіях, конфереціях, круглих столах.

Участь у програмі також надає університету щороку 3 стипендії для підтримки студентів (CFA Program Awareness Scholarships) для проходження курсу та іспиту на отримання міжнародного сертифікату СFA.

 

CFA Institute – це глобальна асоціація інвестиційних професіоналів, представлена більш ніж 100 000 сертифікованими професіоналами в 139 країнах світу.

Сертифікат CFA – Chartered Financial Analyst, або сертифікат дипломованого фінансового аналітика – найбільш визнаний інвестиційний сертифікат міжнародного рівня.

 

Координатори програми: д.е.н., проф. Ірина Григорівна Лук’яненко ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) та Марія Сидорович, Ph.D., випускниця кафедри 2008 р. ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

 

Вітаємо весь колектив кафедри фінансів НаУКМА з новими здобутками і визнанням у професійному середовищі!

© 2012-2022 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна