Названо переможця конкурсу Іменного фонду проф. М.І. Козюбри

Наприкінці червня були підведені підсумки конкурсу Іменного фонду професора Миколи Козюбри для студентів Факультету правничих наук на здобуття щорічного гранту у вигляді фінансової підтримки за кращу публікацію студентської роботи у науковому виданні.

Цього року лауреатом конкурсу став Ярослав Брич, студент 3 року навчання Факультету правничих наук НаУКМА.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ!

Інформація про Іменний фонд професора М.І.Козюбри:

Фонд засновано у квітні 2013 року за ініціативи професора М.І.Козюбри на факультеті правничих наук НаУКМА для студентів-правників з метою стимулювання наукової роботи серед студентів та заохочення їх до публікації своїх робіт у наукових виданнях.

Микола Іванович Козюбра – доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент НАПрН України, суддя Конституційного Суду України у відставці, заслужений юрист України, завідувач кафедри загальнотеоретичних та державно-правових наук факультету правничих наук НаУКМА, керівник маґістерської програми «Правознавство».

Щорічний грант надається на конкурсній основі за кращу публікацію студентської роботи у науковому виданні.