Могилянка підготувала і оприлюднила віртуальний тур університетом

У співпраці з київською фірмою "Велтайм" могилянці підготували масштабний віртуальний тур, у якому всі бажаючі можуть переглянути близько 60 панорам найцікавіших інтер`єрних та екстер`єрних місцин університету.

Тур, у якому дві частини - освітня та історична - із рекомендаціями по користуванню, навігацією та анімаціями можна переглянути за посиланням.

Деякі технічні подробиці:

1. на одну панораму потрібно зробити в середньому 27 фотографій (по три на кожен ракурс), на панораму із людьми (особливо, якщо є рух) - від 100 до 250 фото,

2. на виготовлення панорами йде від 5 до 40 хвилин - в залежності від кількості фото: спочатку всі фото склеюються у HDR-зображенні, після чого вибираються найкращі дев`ять зображень, які об`єднуються у сферичну панораму,

3. у турі створено 24 анімованих зображення, - їх можна знайти за літерою "і",

4. перша зйомка почалась 17 квітня, фото для останньої панорами знімали 28 червня, монтаж фото зайняв близько місяця, стільки ж часу пішло на програмування,

5. тур можна загрузити на планшети і телефони.

Проект реалізовувався за підтримки:

Марини Білослудцевої, Павла Білодіда, Анастасії Бойчук, Олександри Гуменної, Діани Клочко, Юрія Паніна, Світлани Сироткіної, Наталі Шумкової, Павла Чебурея, Ярослави Корсун, Ірини Скоропад, Тетяни Ярошенко.

Дякуюємо і запрошуємо усіх на віртуальну екскурсію Могилянкою!