Дослідження студентів-екологів НаУКМА у біосферному заповіднику «Асканія Нова»

У рамках проекту «Моделювання продуктивності степової зони України під впливом зміни клімату: молодіжне дослідження студентів-екологів НаУКМА» 13-18 червня відбулась поїздка до біосферного заповідника «Асканія Нова» ім. Ф. Е. Фальц-Фейна.

Невелика делегація, що складалась з старшого викладача кафедри екології НаУКМА, аспіранта та студента магістерської програми «Екологія та охорона навколишнього середовища», відвідали найбільший в Україні степовий заповідник, щоб налагодити наукову співпрацю з прогнозування продуктивності степів під впливом зміни клімату.

Це є першим кроком до створення та впровадження адаптаційних заходів для природних екосистем.

Інформація про цю поїздку більш детально на сайті робочої групи зі зміни клімату.