У Могилянці відбудеться творчий вечір Святослава Вакарчука

5 жовтня 2014 року в НаУКМА відбудеться творчий вечір Святослава Вакарчука, музиканта, лідера гурту «Океан Ельзи», громадського діяча.

Подія відбудеться в межах благодійної кампанії «Свобода. Лідерство. Інновації. Творимо майбутнє разом!», приуроченої до 400-річного ювілею Києво-Могилянської академії, який буде відзначатися 2015 року.

Усі  кошти, залучені від проведення цієї події,  будуть спрямовані на благодійні проекти:

• устаткування аудиторії для дистанційної освіти, завдяки чому студенти з усієї країни, в тому числі з  Криму та сходу України, зможуть отримати доступ до освіти в Могилянці;
  • закупівлю ліків та медичних засобів для учасників АТО.

У надзвичайно складний для нашої країни час Святослав Вакарчук і Києво-Могилянська академія прагнуть реалізувати освітній проект, актуальний для тисяч молодих людей, і, в черговий раз підтримати військових, які кожного дня віддають своє здоров’я і життя заради майбутнього України.

Приєднуйтесь!

Умови участі у події дивіться тут.

За додатковою інформацією звертатися до Світлани Приходько