Оголошено конкурси для студентів Факультету правничих наук

ІМЕННИЙ ФОНД КОМПАНІЇ «ERNST & YOUNG» оголошує конкурс на 2014-2015 навчальний рік на здобуття щорічної благодійної допомоги за високі досягнення в навчанні та науковій роботі.

Умови участі у конкурсі:

- студент 3-го року навчання основного складу Факультету правничих наук НаУКМА (бюджетна або контрактна форма навчання);

- високий навчальний рейтинг;

- участь у наукових дослідженнях кафедри, наукових конференціях, круглих столах, наявність наукових публікацій тощо;

- вагомий внесок у розбудову НаУКМА та/чи ФПвН ;

- підписання корпоративної угоди.

Процедура розгляду заяв та визначення лауреатів:

претенденти подають заяву на участь у конкурсі на ім'я декана Факультету та своє Curriculum Vitae; форма заяви - довільна із зазначенням детальної інформації відповідно до критеріїв надання благодійної допомоги, копіями дипломів переможців конкурсів, інші супровідні матеріали (наукова студія/творча робота, рукопис або публікація тощо).

Термін подачі заяв та інших документів – до 12 години 19 вересня 2014 р.

Розгляд заяв Конкурсною комісією, зустрічі-співбесіди з претендентами, визначення кандидатур переможців відбудеться до 27 вересня 2014 р.

ІМЕННИЙ ФОНД ВАТ «АГРОКОМБАНК» оголошує конкурс на 2014-2015 навчальний рік на здобуття щорічної благодійної допомоги за високі досягнення в навчанні та науковій роботі.

Умови участі у конкурсі:

- студент 4-6-го року навчання основного складу Факультету правничих наук НаУКМА (бюджетна або контрактна форма навчання);

- високий навчальний рейтинг;

- вагомий внесок у розбудову НаУКМА та/чи ФПвН ;

- підписання корпоративної угоди.

Процедура розгляду заяв та визначення лауреатів:

претенденти подають заяву на участь у конкурсі на ім'я декана факультету та своє Curriculum Vitae; форма заяви - довільна із зазначенням детальної інформації відповідно до критеріїв надання благодійної допомоги, копіями дипломів переможців конкурсів, інші супровідні матеріали (наукова студія/творча робота, рукопис або публікація тощо).

Термін подачі заяв та інших документів – до 12 години 19 вересня 2014 р.

ІМЕННИЙ ФОНД ПРОФЕСОРА М.І. КОЗЮБРИ оголошує конкурс на 2014-2015 навчальний рік на здобуття щорічного гранту у вигляді фінансової підтримки за кращу публікацію студентської роботи у науковому виданні.

Умови участі у конкурсі.

Претендент має

- бути студентом основного складу Факультету правничих наук НаУКМА (бюджетна або контрактна форма навчання);

- мати публікації у наукових виданнях за останні три роки (включно з тими, що прийняті до друку);

- бути активним у професійній діяльності (брати участь у роботі студентського наукового товариства ФПвН, професійних груп, асоціацій, наукових гуртків, проектів тощо).

Порядок подання заяв на розгляд Конкурсній комісії до 01 червня 2015 р. включно

Претенденти подають до Конкурсної комісії такі документи:

- заяву на участь у конкурсі на ім’я декана ФПвН у довільній формі із зазначенням вихідних даних публікації;

- копію опублікованої наукової роботи (або копію наукової роботи та доказ того, що вона прийнята до друку);

- резюме.

Рішення про нагородження лауреата приймають на засіданні Конкурсної комісії після попереднього ознайомлення з поданими на конкурс публікаціями.

Інформацію про присудження нагороди на підставі рішення конкурсної комісії буде оприлюднено під час церемонії Конвокації 28 червня 2015 р.

Заяви на участь у конкурсах необхідно подавати в письмовій формі до кім. 4-302, Людмилі Василівні Косенко, тел. 463-71-09, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.