День Києво-Могилянської Академії-2014

Щиро вітаємо всіх, хто відданою працею долучався до розбудови нашого університету. Саме завдяки спільним зусиллям всіх могилянців – викладачів, студентів, співробітників, друзів, партнерів – наша Аlma Mater стала одним з найкращих університетів країни.

ЗІ СВЯТОМ ВАС, МОГИЛЯНЦІ!

Програма заходів до Дня Академії–2014.

23 ВЕРЕСНЯ – 17 ЖОВТНЯ

12:00-20:00 — Виставка Василя Красьохи «Сакральна буденність» (живопис).

Культурно-мистецький центр НаУКМА, Галерея мистецтв ім. О. Замостян, вул. Іллінська, 9

15 ЖОВТНЯ, СЕРЕДА, ДЕНЬ АКАДЕМІЇ

10:00-18:00 — Книжковий ярмарок могилянських видавництв: Видавничий Дім «Києво-Могилянська академія», «Дух і Літера».

01 поверх Культурно-мистецького центру НаУКМА, вул. Іллінська, 9

12.00 - "Києво-Могилянські духовні піснеспіви" у виконанні народної хорової капели «Почайна». Благовіщенська церква, вул. Сковороди, 2

13:00 — Традиційна акція-вшанування фундаторів, професорів та спудеїв КМА – «Чистий Сковорода» Контрактова площа. Організатор – Спудейське братство НаУКМА. Вулична театралізована хода від студентської театральної студії НаУКМА (режисер – Тетяна Шуран).

Початок – площа першого академмістечка, хода до пам’ятнику Сковороди.

16:30 — Урочисте зібрання могилянців у колі гостей та партнерів Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Актова зала Культурно-мистецького центру НаУКМА, вул. Іллінська, 9

18:00 — Пригощання в колі могилянців.

Галерея мистецтв ім. О. Замостян, КМЦ НаУКМА, вул. Іллінська, 9

17 ЖОВТНЯ, П’ЯТНИЦЯ

13:30Інавгураційна лекція почесного доктора НаУКМА, професора Андрія Борисовича Зубова – російського історика, релігієзнавця і політолога, доктора історичних наук, професора Московського державного інституту міжнародних відносин. Андрій Зубов одним з перших критично висловився щодо дій Росії у Криму.

Актова зала першого корпусу НаУКМА, аудиторія 1-217, вул. Г. Сковороди, 2.

22 ЖОВТНЯ, СЕРЕДА

18.00 - Концерт Ансамблю старовинної музики НаУКМА. Галерея мистецтв ім. О. Замостян, вул. Іллінська, 9