20-ліття Школи соціальної роботи імені В.Полтавця

15 жовтня 2014 року Школа соціальної роботи імені професора Володимира Полтавця відзначила своє 20-ліття.

У відзначенні взяли участь більше 100 випускників, студентів, викладачів, партнерів та симпатиків Школи соціальної роботи. Школу привітали закордонні колеги:

Шуламіт Рамон, професор, Англія Раскін Університет (Кембридж, Велика Британія);

почесний професор НаУКМА, керівник партнерських із Школою соціальної роботи НаУКМА проектів Темпус із запровадження соціальної роботи в Україні (1994-1997; 1999-2002) Керол Мангідінг, професор, Англія Раскін Університет (Кембридж, Велика Британія);

Дар’я Завіршек, професор Університету м. Любляна (Словенія);

президент Східноєвропейської субрегіональної Асоціації Шкіл соціальної роботи Весна Лескошек, професор, заступник декана Факультету соціальної роботи Університету м. Любляна (Словенія),

Джо Лукас, керівник проекту «Вдосконалення трирівневої системи освіти зі спеціальності «Соціальна робота» в шести європейських країнах» (ACES) за підтримки Європейської Комісії (Програма Темпус), ACES, Велика Британія.

Вітальні слова на адресу ШСР також висловили директор Національного Темпус-офісу в Україні Світлана Шитікова, партнери з ПРООН, БО «Соціальна служба «Віфанія», Коаліції ВІЛ-сервісних організацій , ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» та представники інших організацій.

Фотозвіт про подію можна подивитися за посиланням.