Відбувся дев’ятий конкурс на ґрант Андрія Сивоконя "З найкращий проект залучння коштів на розвиток НаУКМА"

Мета конкурсу – заохочувати ґрантову діяльність викладачів та студентів, а також структурних підрозділів Національного університету "Києво-Могилянська академія", та активізувати залучення коштів на розвиток університету.

14 жовтня 2014 року конкурсна комісія розглянула чотири проекти:

1. Сет грантів на розвиток Американської бібліотеки НаУКМА  - презентувала Тетяна Олександрівна Ярошенко, директор наукової бібліотеки НаУКМА, керівник проекту

2. Розвиток міждисциплінарних європейських студій в Україні» (викладання модулю ім. Жана Моне в НаУКМА) - презентувала Тетяна Сергіївна Кисельова, к.ю.н., доктор філософії (Оксфорд, Велика Британія), доцент кафедри галузевих правових наук

3. «Києво-Могилянський гуманітарний журнал»: запровадження інноваційної моделі академічної комунікації в гуманітаристиці» - презентувала Ольга Полюхович, PhD (cand.), координатор проекту/випусковий редактор

4. Інновації у викладанні та вивченні Європейських студій - презентував Олександр Петрович Дем’янчук, доктор політичних наук, доцент, завідувач кафедри політології

За результатами голосування, переможцем став проект Інновації у викладанні та вивченні Європейських студій, керівник – Олександр Петрович Дем’янчук!

Проект реалізується за підтримки Європейської Комісії (програма ТЕМПУС).

Від НаУКМА участь беруть також:

Човнюк Л.Ю. – керівник відділу міжнародного співробітництва, адміністратор проекту

Трегуб О.І. – ст. викл. кафедри політології

Гнатюк М.М. – доцент кафедри політології

Михайлюк Г.В. – ст. викл. Кафедри міжнародного права і спеціальних правових наук (ФПвН)

Чабанна М.В. – доцент кафедри політології

Яковлєв М.В. – доцент кафедри політології

Друге місце посів проект Розвиток міждисциплінарних європейських студій в Україні (викладання модулю ім. Жана Моне в НаУКМА), керівник – Тетяна Сергіївна Кисельова. Проект реалізується за підтримки Європейської Комісії (програма ім. Жана Моне).

Третє місце – проект Сет грантів на розвиток Американської бібліотеки НаУКМА, керівник – Тетяна Олександрівна Ярошенко. Проект реалізується за підтримки Посольства США в Україні.