Виставка робіт дітей могилянців та тихий аукціон на підтримку могилянців в АТО

На численні прохання представників могилянської громади з 3 листопада 2014 р. розпочне роботу виставка "Творчі могилянчики".

До участі у виставці запрошуються діти, онуки, сестри і брати (віком до 12 років) викладачів, співробітників, студентів і випускників НаУКМА, які малюють, вишивають, роблять ляльок і скульптури; займаються декупажем, писанкарством, виробами з паперу і картону та іншими ручними виробами.

Усіх охочих взяти участь у виставці просимо приносити свої вироби до 30 жовтня 2014 р. (включно), з 9:00 до 13:00 співробітнику музею Борисову Вадиму Петровичу (вн.тел.151, Музей НаУКМА (Поварня, Галшчин дім).

Звертаємо увагу на те, що роботи мають бути оформлені для експонування, тобто має бути:

- назва, прізвище, ім’я і вік автора на момент виготовлення виробу;

- рамка;

- петелька;

- бажано вказати матеріал і техніку виконання.

Важливо!!!

Планується, що роботи учасників виставки будуть брати участь у «тихому» аукціоні, кошти від якого будуть спрямовані на підтримку бійців АТО з НаУКМА, а також на лікування поранених.

Учасники виставки, які бажають, щоб їх роботи взяли участь у цьому аукціоні, мають повідомити співробітника музею під час подачі робіт.

Виставка проходить під патронатом Олексія Цебра, випускника НаУКМА (економічна теорія, 2000 р.), засновника грантів «Мультиплікатор щастя» та «Мультиплікатор добра».

Контактна особа з питань роботи музею: Сидорчук Таїсія Михайлівна, тел. 413-31-13, вн.тел.434, моб.тел. 097-898-33-01; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактна особа з питань організації виставки: Іванова Наталія Юріївна, тел. 425-60-42, вн.тел.490, моб.тел. 050-357-19-53; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.