«Творчі могилянчики» - відкриття виставки та старт тихого аукціону на користь могилянців-учасників АТО

03 листопада, 13:00, Поварня, Галшчин дім

03 листопада 2014 р. о 13:00 у приміщенні музею НаУКМА відбудеться урочисте відкриття виставки «Творчі могилянчики» молодшого покоління нашої спільноти.

На виставці представлені роботи більше 20 авторів - дітей, онуків, сестер і братів могилянців.

Виставка проходить під патронатом Олексія Цебра, випускника ФЕН 2000 р., засновника грантів «Мультиплікатор щастя» та «Мультиплікатор добра».

Під час роботи виставки всі відвідувачі запрошуються до голосування. Переможця буде визначено у своїй віковій категорії серед трьох авторів, які наберуть найбільшу кількість голосів. До складу комісії увійдуть незалежні експерти - фахівці з народно-творчого мистецтва. Крім того, роботи учасників виставки будуть брати участь у «тихому» аукціоні, кошти від якого будуть спрямовані на підтримку могилянців-бійців АТО та на лікування поранених.

До участі в аукціоні запрошуються всі відвідувачі виставки.

Для цього треба в журналі робіт, які виставлені на аукціон, вписати суму, яку ви готові сплатити, а, також вказати своє ім’я і контакти.

Аукціон стартує у день відкриття і діє до 22 листопада включно.

Виставка працює з 3 по 29 листопада 2014 р.

Години роботи: понеділок – субота, з 10:00 до 18:00

Контактні особи:

• з питань роботи музею - Сидорчук Таїсія Михайлівна, т.. 413-31-13, вн.434, м. 097-898-33-01; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;

• з питань організації виставки - Іванова Наталія Юріївна, т. 425-60-42, вн.490, м. 050-357-19-53; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.