Лекція «Як зберегти здоров`я в мегаполісі: роль води»

11 листопада, о 10.00, 6 корпус, 1 поверх

У Школі охорони здоров`я НаУКМА відбудеться лекція на тему «Як зберегти здоров`я у мегаполісі: роль води».

Лектор - автор числених наукових та науково-популярних публікацій, к.ф.-м.н. Грищук В.П., який вже тривалий час досліджує властивості води, її вплив на організм та на ракові клітини зокрема.

Перебуваючи у мегаполісі, ми маємо підлаштовуватися до його правил та ритму. Він змушує нас постійно недосипати, перебувати у шумі і стресі. Через підвищене екологічне навантаження у мегаполісі організм має дефіцит кисню та води, які потрібні для повноцінної роботи мозку, у першу чергу, та всіх органів. Через дефіцит чистої питної води може виникнути зневоднення організму або ж отруєння внаслідок пиття неякісної рідини. Вплив цих чинників на організм доволі повільний, а тому і мало помітний. Неналежна увага до цієї проблеми викликає щорічно тисячі нових захворювань на рак, діабет, гіпертонію, серцево-судинні захворювання. На лекції будуть висвітлені дуже важливі екологічні проблеми міста Києва, а також забезпечення киян якісною питною водою.

Запрошуються усі небайдужі до власного здоров'я.