Відбувся День Факультету економічних наук

14 листопада 2014 року відбувся День Факультету економічних наук.

Цьогоріч факультет відсвяткував 22-у річницю. На свято традиційно завітали викладачі та студенти не лише з ФЕН, а й з інших факультетів НаУКМА. З вітальним словом виступив Почесний президент НаУКМА, д.філолог.н., проф. В.С.Брюховецький.

На святі були відзначені викладачі ФЕН основного складу та сумісники, які своєю щоденною працею примножують здобутки факультету. Також з привітаннями виступили випускники ФЕН 2013 Оксана Крикун та Сергій Верещак.

До речі, наші випускники традиційно не забувають свій факультет та допомагають його розбудові. Так, випускники 2014 року подарували рідному факультету лавки для сидіння в коридорах 6-го корпусу та книжну полицю для буккросингу (book crossing).

І ми від усього нашого факультету дякуємо усім нашим викладачам, співробітникам, випускникам, студентам, партнерам та друзям ФЕН!