У Могилянці зібралися фулбрайтівці

26-27 листопада 2014 року в НаУКМА відбувається конференція «Будуємо нову Україну», що її організовують Українське Фулбрайтівське коло й Програма імені Фулбрайта в Україні за підтримки Посольства США в Україні та Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Мета конференції – глибоке обговорення викликів, які стоять перед Україною, й реформ, що їх потрібно зреалізувати для дальшого поступу України у бік Європейського співтовариства.

Учасники конференції – випускники Програми імені Фулбрайта в Україні, американські науковці й студенти – стипендіати Програми імені Фулбрайта в Україні 2014/15 рр., учасники міжнародних програм наукових обмінів, українські фахівці різного профілю й сфер діяльності.

У форматі дискусії й обміну думками йтиметься, зокрема, про:

- Освіта як інструмент модернізації суспільства - Актуальні напрямки реформування економіки України

- Управління в умовах кризи державності - Унікальні ідентифікатори вчених: ORCID, ResearcherID

- Гуманітарна політика в Україні: ціннісні засади, стратегія реформ та бачення майбутнього

- Модернізація аграрного сектору економіки України: пріоритетні орієнтири

- Пріоритетні завдання реформування енергетичного сектору України

- Менеджмент екологічної діяльності

- Українська криза: міжнародний контекст

- Міський простір: дослідження, формування знань, плани розвитку.