Опубліковано перший номер «Social, Health and Communication Studies Journal»

«Social, Health and Communications Studies Journal» – англомовний академічний рецензований журнал в галузі соціологічних наук (соціологія, охорона здоров’я, комунікації), спільний проект Національного університету «Києво-Могилянська академія», Університету МакЮен (MacEwan University, Canada) і Тернопільського державного медичного інституту, створений за підтримки Українського ресурсного центру (Ukrainian Resource and Development Centre) при Університеті МакЮену.

Перше число журналу присвячене темі Євромайдану. В ньому представлені статті вітчизняних та зарубіжних дослідників: Романа Петришина, Оленки Білаш, Сергія Квіта, Святослава Святненка, Олександра Виноградова, Романа Горбика, Ольги Онух, Тамари Марценюк, Тетяни Степурко, Віталіни Вітюк, Анни Квіт і Павла Ковтонюка.

Усі матеріали першого номеру доступні у відкритому доступі за посиланням.

Презентація першого номеру відбулася 25 листопада в Університеті МакЮен в Едмонтоні (Канада).

Редколегія висловлює подяку всім авторам та рецензентам за плідну співпрацю.