Формування стратегічного плану розвитку НаУКМА

Шановні колеги-могилянці,

запрошую всіх небайдужих долучитись до формування стратегічного плану розвитку НаУКМА на 2015-2025 рр.

Сучасний університет не може ефективно діяти та існувати без стратегічного плану. Статегічний план розвитку - це всеохоплюючий, грунтовний та продуманий документ, який окреслює місію, візію, цілі, стратегію та дії університету на певний термін. Стратегічний план - це фундамент, який дозволяє здійснитись мріям, навіть якщо такі мрії, на перший погляд, здаються нездійсненними.

У 2004 році НаУКМА розробив та прийняв "Стратегічний план розвитку на 2004-15 рр.", термін дії якого спливає в наступному році. На часі - створення нового стратегічного плану Академії на наступне десятиліття.

Я вважаю, що розробка нової стратегії - це справа всієї Могилянської спільноти. Тому хочу запросити всіх охочих співробітників Могилянки до створення цього документу. Для роботи над стратегічним планом я пропоную створити тематичні групи, які би працювали над конкретними напрямками плану:

(1) розвиток наукових досліджень, Докторської школи та інформатизації;

(2) забезпечення якості освіти та навчально-дидактична діяльність;

(3) студентство та студентське самоврядування;

(4) фінансовий напрямок, створення соціального пакету, фандрейзинг та стратегічні проекти;

(5) міжнародна та грантова діяльність;

(6) управління університетом та створення нормативно-правової бази.

При необхідності можуть бути створені додаткові тематичні групи.

У січні 2015 р. в Могилянці не буде аудиторних занять і це дає нам можливість продуктивно попрацювати над стратегічним планом розвитку НаУКМА.

Охочих взяти участь у розробці стратегічного плану прошу протягом тижня до 13 грудня заповнити реєстраційну форму, яку ви можете знайти та цим посиланням.

Про перші зустрічі кожної робочої групи буде повідомлено додатково.

Дякую за підтримку та розуміння.

Сподіваюсь на плідну співпрацю.

З повагою, Андрій Мелешевич