Всеукраїнська міждисциплінарна конференція студентів, аспірантів і молодих учених «Мовний простір слов’янського світу»

До 400-ліття Києво-Могилянської академії кафедра загального і слов’янського мовознавства Національного університету «Києво-Могилянська академія» започатковує конференцію для молодих науковців, зацікавлених у питаннях мови.

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській міждисциплінарній конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Мовний простір слов’янського світу», що відбудеться 22-23 травня 2015 року в Національному університеті «Києво-Могилянська академія».

Передбачено роботу за такими напрямами:

- українська мова в колі слов’янських;

- слов’янські мови і писемність; - мова, культура, суспільство;

- мова художнього тексту.

Робочі мови конференції:

українська, інші слов’янські, англійська.

Для участі в конференції необхідно до 1 квітня включно надіслати на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. заявку на участь і тези виступу.

Вимоги оформлення тез, форма заявки на участь і детальна інформація про конференцію в інформаційному листі.

Оргкомітет залишає за собою право здійснювати відбір учасників.

Про результати відбору Вам буде повідомлено до 24 квітня 2015 року.

По додаткову інформацію звертайтеся до координатора конференції Катерини Ростиславівни Близнюк Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи за телефонами (096) 975 87 64 і (099) 534 86 27, або пишіть на адресу конференції: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

За новинами слідкуйте на сторінці кафедри загального і слов’янського мовознавства в мережі facebook.