Я – Україна Je suis Ukraine

Спільнота Національного університету "Києво-Могилянська академія" висловлює свій глибокий жаль і співчуття родинам загиблих і постраждалим у Маріуполі в результаті атаки проросійських терористів.

Україна переживає зараз один із найтяжчих періодів у своїй новітній історії.

Трагедії Маріуполя, Донецька, Волновахи, інших українських міст, вбивство мирних жителів, руйнування населених пунктів має на меті одне - змусити нас боятися. Саме так діють терористи, саме цього вони прагнуть.

Нашою найефективнішою зброєю є відвага, зосередженість та згуртованість. Кожен з нас має знайти своє місце на цій війні і утримувати свій рубіж.

Ми непохитно віримо, що вистоїмо і переможемо у війні зі злом. Переможемо з повагою до нашого великого минулого, з відповідальністю перед нашим великим майбутнім.

Від імені спільноти могилянців

Андрій Мелешевич, президент НаУКМА