Зустріч з Оксаною Сироїд, віце-спікером Верховної ради України, випускницею та викладачем НаУКМА

19 лютого, з 19.00, місце буде оголошено окремо

Асоціація випускників НаУКМА запрошує студентів, випускників, викладачів та співробітників Академії відвідати зустріч із віце-спікером Верховної Ради України і випускницею НаУКМА п. Оксаною Сироїд (політологія, 1997).

Оксана Сироїд – десятий віце-спікер Верховної Ради, перша в історії українського парламентаризму жінка на цій посаді. Раніше була директором Всеукраїнського благодійного фонду «Українська правнича фундація». Брала участь у розробці Кодексу адміністративного судочинства, Закону «Про судоустрій і статус суддів», законопроекту про функціонування української мови як державної та порядок застосування інших мов в Україні, законопроекту про свободу мирних зібрань, Регламенту Кабінету Міністрів України, викладач факультету правничих наук НаУКМА, співавтор і викладач магістерської програми НаУКМА «Public Administration».

Зустріч з п. Оксаною Сироїд відбудеться в четвер, 19 лютого, і складатиметься з двох частин:

19:00 – 20:00 – зустріч з усією могилянською спільнотою на тему «Безпека. Конституція. Університет». Вхід вільний.

20:15 – 22:00 – зустріч із випускниками. На вході – оргвнесок 100 грн. (витрати на організацію та чаювання).

Для участі в зустрічах просимо до 16.00 18 лютого заповнити реєстраційну форму.

Місце проведення обох частин буде визначено залежно від кількості охочих взяти участь і повідомлено пізніше всім зареєстрованим на e-mail.

Слідкуйте за новинами у події на Facebook.