Могилянці – лауреати премій за міжнародні наукові публікації

Вчена рада НаУКМА на своєму засіданні 26 лютого 2015 року визначила лауреатів щорічних премій за міжнародні публікації. Премії засновані партнерами та приятелями Києво-Могилянської академії.

Вітаємо викладачів – лауреатів 2015 року!

Премія Фонду Романа Винницького (Канада)

Кафедра історії

ШЛІХТА Наталія Василівна

Portraits of Two Bishops Defending Their Dioceses: A Study of the Orthodox Episcopate in Postwar Soviet Ukraine // Logos: A Journal of Eastern Christian Studies, Vol. 55, Nos. 3–4 (2014)

Премія Фонду компанії Тетра ПАК Україна

Кафедра філософії та релігієзнавства

ЛЮТИЙ Тарас Володимирович

Przemiany tożsamości w ukraińskiej kulturze masowej. Wpływ mediów// Annales Universitatis Paedagogicae Cracoviensis. Studia Sociologica V (2013), vol. 1, p. 81-95.

Премія Фонду Марти Турчин (США)

Кафедра соціології

МАЛЬЦЕВА Катерина Сергіївна

Using Correspondence Analysis of Scales as Part of Mixed Methods Design to Access Cultural Models in Ethnographic Fieldwork: Prosocial Cooperation in Sweden // Journal of Mixed Methods Research, March, 2014, pp. 1-30. Індексується у наукометричній базі SCOPUS.

Премія Фонду Марії та Романа Винницьких (Канада)

Кафедра політології

ГАРАНЬ Олексій Васильович (у співавторстві з П. Бурковським)

Euromaidan: European Values vs. pro-Russian Attitudes // Religion and Society in East and West, No. 5-6, 2014, Vol. 42, pp.13-16

Премія Фонду АКБ АгроКомБанк

Кафедра галузевих правових наук

КИСЕЛЬОВА Тетяна Сергіївна

Dualism of Ukrainian Commercial Courts: Explorative Study // The Hague Journal on the Rule of Law, 6(2), 2014, pp. 178-201. Індексується у наукометричній базі SCOPUS.

Премії Фонду Райффайзенбанк Аваль

Кафедра фінансів

СЕМКО Роман Богданович

Optimal Economic Policy and Oil Prices Shocks in Russia // Economic Research, Vol. XXVI, 2013, Issue 2, pp. 69-82.

Кафедра економічної теорії

КУПЕЦЬ Ольга Василівна

Labor Market Challenges of an Aging and Shrinking Population in Ukraine // The Journal of Comparative Economic Studies, Vol. 9, 2014, pp. 94-134. Індексується у наукометричній базі SCOPUS.

Премія Фонду Івана, Іроїди та Михайла Винницьких (Канада)

Факультет природничих наук

ПОТВОРОВА Н. В., П. В. ВАКУЛЮК, І. М. ФУРТАТ, А. Ф. БУРБАН

Composite Polyacrylonitrile Membranes with Antibacterial Properties // Petroleum Chemistry, Vol. 53, 2013, Issue 7, pp. 514-520.

Премія Фонду компанії САН Інтербрю та БО «Фонд братів Кличків»

БЕРНАЦЬКА Юлія Миколаївна,

ГОЛОД Петро Іванович (посмертно)

Orbit Approach to Separation of Variables in sl(3)-Related Integrable Systems // Commun. Math. Phys, 2014, pp. 1-25. Індексується у наукометричній базі SCOPUS.