Міжнародна конференція «Назустріч викликам співробітництва між Україною та ЄС: досвід центрів ім. Жана Моне в Києві та Донецьку»

26 березня, Музей звитяги НаУКМА

Метою конференції є:

презентація наукових та учбових напрацювань Центрів ім. Жана Моне в НаУКМА та ДонДУУ;

обговорення сучасних викликів співробітництва між Україною та ЄС;

вивчення доступу українських науковців та освітян до Європейського освітнього простору;

просування ідей Програми Жана Моне в цілому.

До участі в міжнародній конференції запрошуються науковці, викладачі, учасники мережі Програми Жана Моне в Україні, аналітики, експерти, представники владних структур, міжнародних та громадських організацій, аспіранти, студенти.

Участь у конференції безкоштовна.

Для участі в міжнародній конференції зареєструйтесь, будь ласка, до 20 березня 2015 року (включно), надіславши повідомлення на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (з позначкою теми листа: конференція Жана Моне 26 березня) або за тел. (044) 425 60 73 (Людмила Василівна Косенко).

Кількість учасників конференції обмежена.

Проїзд та поселення – коштом учасників.

Місце проведення заходу: Музей звитяги Національного університету «Києво-Могилянська академія», вул. Сковороди, 2, м. Київ

Робочі мови конференції: англійська та українська (переклад не забезпечується).

Програму можна почитати за посиланням.

Додаткову та поточну інформацію про конференцію можна отримати на веб-сторінці Центру ім. Жана Моне з європейських студій НаУКМА та на веб-сторінці Центру Досконалості ім.Жана Моне ДонДУУ