Новини

Результати VIII змагання риторів

Змагання проводилось 25 березня 2015 р., журі вирішило відмітити:

 

1 місце Яремов Владислав ФПвН-2 Навіть Еверест стане автобаном!

2 місце Плачинта Олександр ФПвН-2 Весільна диктатура!

3 місце Петренко Єгор ФПрН-3 Шукаю гідність

 

За високий патріотичний зміст

Вольф Артур ФПвН-2 Патріот

Довгаль Ганна ФЕН-2 Нам є ким пишатись!

 

За змістовність і філософське осмислення проблеми

Прядко Кирило ФПрН-3 Як влаштований світ

 

За утвердження гуманістичних поглядів і оптимізму у щирій промові

Юник Анна ФЕН-2 Внутрішня свобода

 

За милосердя і людяність, висловлені у зворушливій промові

Маноха Анна ФПвН-2 Навіщо нам війни

Невмержицький Сергій ФПвН-3 Не ставте себе вище всіх

 

За досконалість і переконливість промови

Трачук Віталій ФПвН-2 . Хто твій справжній ворог?

Гринь Анастасія ФЕН-2 Я можу все!

 

За яскраве втілення гострих проблем сьогодення засобами риторики

Курілко Вероніка ФПвН-4 Мій дім

Абкадиров Февзі ФЕН-2 Навіщо Україні Крим

Кириченко Максим ФПвН-2 Битва за свідомість

 

За неповторний авторський стиль і артистизм у виголошенні промови

Манітенко Костянтин ФПвН-2 Думки в дорозі

Голушко Анна ФСНСТ-2 Гра уяви

 

За утвердження агальнолюдських цінностей у майстерній промові

Петрик Олександр ФПвН-2 З чого починається війна?

Юхименко Станіслав ФЕН-2 Життя чи існування?

 

За оригінальний зміст промови та ораторську майстерність

Курдидик Анастасія ФСНСТ-2 Можливо, це саме ти

Резніченко Тимофій ФЕН-2 Продаючи мрію

Мельник Анастасія ФЕН-2 Оригінальність – це мейнстрим?

 

За цікаву інтерпретацію проблем суспільного буття у майстерній промові

Кіптенко Тамара ФЕН-2 Наше покоління

Пінчук Ольга ФЕН-2 Мені вісімнадцять

 

За витончений ліризм і поетичність промови

Кот Альона ФСНСТ-2 Не ода любові всевишній

Славіч Тетяна ФСНСТ-3 Про неї

 

За особливу актуальність проблеми для сучасної молоді

Кравець Анастасія ФГН-3 Я геймер

Скакун Владислав ФЕН-2 No money – no honey

 

За насолоду від майстерної промови від вдячних слухачів

1. Малкович Гордій-Богдан 

2. Смоляр Людмила

3. Корогода Владислав

4. Гаманюк Олексій

5. Шатківська Елеонора

 

Відгуки про конкурс можна почитати за посиланням.

Щиро вітаємо переможців і зичимо подальших успіхів і нових звершень!


© 2012-2019 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна
OSense O-Sense