Інавгураційна лекція в рамках Кримських студій

Вівторок, 31 березня, 08.30, ауд. 4-319

Інавгураційну лекцію Кримських студій на тему “Механізми захисту окупованого Криму та прав його корінних народів в Європейському суді з прав людини” прочитають проф. Білл Боурінг, Біркбек, Університет Лондону та Всеволод Самохвалов, дослідник в Кембриджському університеті.

Лекція відбудеться англійською мовою.

Запрошуються усі бажаючі.

Вчена рада Києво-Могилянської академії 26 березня 2015 року прийняла рішення про заснування Кримських студій в Академії. Створення цієї програми стало результатом багаторічних досліджень питань пов’язаних з півостровом, а також успішного проведення сертифікатної програми з кримськотатарських студій Центром орієнталістики імені Омеляна Прицака.

Метою Кримських студій буде міждисциплінарне дослідження історії, культури та природи Кримського півострову. Особливу увагу буде приділено політичним та юридичним аспектам незаконної анексії Криму та умовам існування півострову в режимі військової окупації.