Вісім могилянців увійшли до складу Конституційної Комісії, створеної Президентом України

Згідно з Указом Президента України № 190/2015, оприлюдненим сьогодні, 31 березня, був затверджений персональний склад Конституційної Комісії.

До її складу увійшли 72 оcоби, в т.ч. 13 експертів міжнародних організацій.

Могилянка з-поміж інших ВНЗ України, чиї співробітники увійшли до Конституційної Комісії, має найбільше представництво – вісім наших колег будуть працювати над новою редакцією основного закону держави:

МЕЛЕШЕВИЧ Андрій Анатолійович - президент НаУКМА, доктор філософії, один з авторів Закону України «Про вищу освіту» (за згодою)

МУСІЯКА Віктор Лаврентійович - професор кафедри галузевих правових наук НаУКМА, кандидат юридичних наук, професор, заступник голови Конституційної Комісії (за згодою)

ВАСИЛЕНКО Володимир Андрійович - професор кафедри міжнародного права і спеціальних правових наук НаУКМА, доктор юридичних наук, професор (за згодою)

КЛЮЧКОВСЬКИЙ Юрій Богданович - президент Інституту виборчого права, доцент кафедри загальнотеоретичних та державно-правових наук НаУКМА (за згодою)

КОГУТ Ігор Олегович - голова ради громадської організації "Лабораторія законодавчих ініціатив", випускник НаУКМА (за згодою)

КОЗЮБРА Микола Іванович - завідувач кафедри загальнотеоретичних та державно-правових наук НаУКМА, суддя Конституційного Суду України у відставці, член-кореспондент Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор (за згодою)

СИРОЇД Оксана Іванівна - заступник Голови Верховної Ради України, випускниця НаУКМА (за згодою)

ЧУБАРОВ Рефат Абдурахманович - Голова Меджлісу кримськотатарського народу, почесний професор НаУКМА (за згодою)

Вітаємо наших колег з високим призначенням і бажаємо натхнення та успіхів!

Повністю текст Указу можна прочитати за посиланням.