IV PHD-конференція Докторської школи НаУКМА «Vivat Academia: місія академічності в умовах плинної сучасності. До 400-ліття НаУКМА»

01-03 квітня 2015 р. відбуватиметься щорічна звітна конференція докторантів НаУКМА, яка цього року присвячується 400-літньому ювілею Академії.

Ми запросили докторантів поміркувати про те, в який спосіб приналежність до могилянського кола визначає дослідницькі настанови й горизонти, впливає на структуру, задум чи зміст їхнього дослідження, які риси фахових традицій Академії варто затримати, захистити від уніфікації і зникання.

Для докторантів 2 і 3 року навчання виступ на конференції і підготовка матеріалів для публікації он-лайн є обов’язковим і розглядається як основний показник успішності навчання.

Детальніше у програмці конференції – за посиланням.

Місце проведення всіх заходів конференції:

приміщення Докторської школи НаУКМА, Староакадемічний корпус, вул. Г. Сковороди, 2.