Співчуття від кафедри загального і слов'янського мовознавства НаУКМА

У Вербну неділю, 05 квітня 2015 року від нас пішла випускниця 2013 р. Оксана Вітенко - світле серце громадського простору, талановита студентка Могилянки, волонтер і просто прекрасна людина.

Оксанка безкоштовно викладала мови для охочих, організовувала семінари з просвітництва, писала і перекладала. Першу освіту здобула на факультеті природничих наук (біологія, 2011), другу – на факультеті гуманітарних наук на магістерській програмі "Філологія. Теорія, історія української мови і компаративістика".

Багато уваги приділяла філософії, оскільки це особливий вид знання, який допомагає людині зрозуміти життя крізь призму себе. З 2010 року була активним членом Спільноти Свідомого Спілкування. 2013 року долучилася як волонтер до освітнього проекту «Безкоштовні курси української мови».

Оксана була дуже світлою людиною, завжди енергійною і готовою допомогти чи розрадити. Навіть у найважчі хвилини не втрачала оптимізму і віри в щасливе майбутнє. Такою вона залишиться у наших серцях.

Спочивай з миром, промінчику світла.