Початок набору на магістерську програму «Юдаїка»

Національний університет «Києво-Могилянська академія» і Асоціація єврейських організацій та громад України (Ваад України) оголошують про початок набору на першу в Україні магістерську програму з юдаїки.

Програма «Юдаїка» існує в межах спеціальності «Історія» в НаУКМА.

Впродовж двох років студенти вивчатимуть історичні дисципліни, фахові курси з юдаїки і мови — іврит та їдиш.

Для вступу на магістерську програму потрібно:

• заповнити анкету вступника*;

• подати мотиваційний лист (1— 2 сторінки);

• скласти вступні випробування з української, англійської та історії.

Студенти магістерської програми можуть:

• отримати повний навчальний грант (включно з оплатою за гуртожиток і стипендією);

• брати участь у конкурсі на двотижневе літнє стажування в Єрусалимському університеті.

Випускники програми отримують диплом державного зразка і англомовний диплом НаУКМА.