Лекція Івана Міклоша присвячена пам’яті К.Бендукідзе

23 квітня, о 18:30, ауд. 1-217

Лекція відомого словацького реформатора, депутата Словацького парламенту та колишнього Міністра фінансів (2010- 2012 рр.) Словаччини, радника міністра фінансів України п. Івана Міклоша буде присвячена податковій реформі.

Це друга у серії лекцій, присвячених пам'яті відомого грузинського реформатора, бізнесмена, політика, громадського діяча Кахи Бендукідзе (20.04.1956-13.11.2014).

Каха Бендукідзе брав активну участь у наданні допомоги новому уряду України. 20 квітня йому мало виповнитись 59 років. На жаль, він вже не з нами.

Проект діє з ініціативи друзів і колег К.Бендукідзе та за підтримки Відкритого університету Майдану, Київської школи економіки та НаУКМА.

Звертаємо вашу увагу, що:

• мова спілкування – англійська;

• кількість місць в аудиторії обмежена, тому обов’язкова попередня реєстрація за посиланням. Реєстрацію буде припинено по заповненню місць.

• формат події – 60 хв. виступу, 30 хв. – відповіді на питання.

Нагадуємо:

перша у серії лекція Міхеїла Саакашвілі «Боротьба з корупцією в контексті економічних реформ» відбулась 15 квітня, її відеозапис вже доступний до перегляду.

У разі запитань - звертайтесь до п. Наталі Шумкової, помічника президента, керівника напряму «комунікації зв випускниками» НаУКМА, тел. +38 (050) 335 14 61.