Другий Міжнародний науково-практичний бізнес-форум «Бізнес, освіта і наука: вектори співпраці»

Він буде проведений у стінах Національного університету «Києво-Могилянська академія» за участю Науково-навчального центру «Інноваційна лабораторія “Іннолаб”» (під керівництвом д.е.н., професора Ю.М.Бажала) та стане базою для обміну досвідом між дослідниками з різних країн та установ. Також відбудеться конкурс бізнес-планів від молодих підприємців.

Форум відбуватиметься за підтримки Міністерства освіти і науки України.

У форумі братимуть участь представники українських університетів –Національного університету «Києво-Могилянська академія», Одеського національного політехнічного університету, Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Криворізький національний університет», Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка та інших провідних освітніх установ України. Будуть і представники закордонних університетів – Університету Ґазі (Туреччина); Комратського державного університету  (Молдова); Інститут систем управління Національної академії наук Азербайджанської Республіки.

Організаційний комітет Форуму складається із науковців, котрі займають чільні посади в українських навчальних закладах. Склад журі конкурсу бізнес-планів формуватимуть лише фахівці-практики – топ-менеджмент українських бізнес-структур (зокрема, і випускники Факультету економічних наук НаУКМА).

Програма форуму поділена на шість секцій, які стосуватимуться інновацій у бізнесі, управління підприємствами, маркетингу, забезпечення бізнес-процесів та вимог бізнес-середовища до сучасної освіти. Конференції відбуватимуться українською та англійською мовами щоб забезпечити максимально продуктивну комунікацію між представниками бізнес- та освітнього середовищ.

Захід проходить вже вдруге – уперше він відбувся в травні 2009 р. в місті Партеніт (АР Крим)

Контактні особи – декан ФЕН, к.е.н., доцент Гуменна Олександра Віталіївна (тел. 044-425-77-37), к.е.н., доцент кафедри маркетингу та управління бізнесом Пічик Катерина Валеріївна, спеціаліст кафедри Іванова Зоя Олегівна (тел. 044-425-77-87)

РЕГЛАМЕНТ  РОБОТИ  форуму

21 травня

900-10 00   Реєстрація учасників

1000-1100   І  пленарне засідання.

Відкриття конференції.

11 00-13 00  Робота секцій

13 00-14 00   Обідня перерва

14 00-16 00  Робота секцій

16 30-19 00  Екскурсійна програма

19 30-22 00  Розважальна програма

22 травня

10 00-13 00  Робота секций

13 00-14 00  Обідня перерва

14 00-16 00  Конкурс бізнес-планів

1600-1700 II пленарне засідання. Підведення підсумків роботи конференції

СЕКЦІЇ:

1. Організаційно-економічний механізм інноваційного розвитку підприємницької діяльності.
  2. Специфіка управління в розрізі окремих галузей підприємництва.
  3. Маркетинг як ринково-орієнтована концепція розвитку підприємництва.
  4. Сучасне забезпечення бізнес-процесів на підприємстві.
  5. Вимоги бізнес-середовища до сучасної освіти

Місце розташування 6 корпус 2-3 поверхи (ауд.301 та 201) Факультет економічних наук