13 травня 2015 року на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника в Івано-Франківську відбулося ХIV засідання Консорціуму українських університетів та Варшавського університету. У заході взяли участь Максим Стріха - заступник Міністра освіти і науки України; Марчін Палис – ректор Варшавського університету (Республіка Польща); Ян Маліцький – директор Студіуму Східної Європи Варшавського університету (Республіка Польща), а також ректори, проректори вищих навчальних закладів України, що входять до Консорціуму. Від НаУКМА участь у засіданні взяла Т.Ярошенко, віце-президент з наукової роботи та інформатизації,  яка повідомила присутніх, зокрема  про реалізацію програми «Східних Студій» в НаУКМА. На засіданні було обговорено також низку питань:  узгодження навчальних планів магістерських програм подвійних дипломів та захист магістерських робіт,  організацію студентської та аспірантської "Східної конференції", обговорювалося питання стипендій на 2015/2016 рр., конкурсу монографій  та інші.