Всеукраїнська міждисциплінарна конференція студентів, аспірантів і молодих учених «Мовний простір слов’янського світу»

22-23 травня 2015 р., Музей НаУКМА

Кафедра загального і слов'янського мовознавства НаУКМА запрошує всіх зацікавлених у питаннях мови відвідати Всеукраїнську міждисциплінарну конференцію студентів, аспірантів і молодих учених “Мовний простір слов'янського світу», приурочену до Дня слов'янської писемності й культури і засновану до 400-ліття Києво-Могилянської академії.

Крім того, запрошуємо взяти участь у роботі круглого столу «Сучасна мовна політика України: теорія і практика», що відбудеться о 16:30 в Музеї НаУКМА у рамках конференції.

Головними спікерами на круглому столі будуть:

Міхаель Мозер, PhD, професор Інституту славістики Віденського університету (Universität Wien, Institut für Slawistik)

Лариса Масенко, доктор філологічних наук, професор кафедри української мови Національного університету «Києво-Могилянська академія»

Орися Демська, доктор філологічних наук, професор кафедри української мови Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Програма конференції - за посиланням.