Відбулася міжнародна конференція «Захист демократичних цінностей і дотримання прав людини у діяльності спецслужб»

27 травня в НаУКМА відбулася VII міжнародна конференція «Захист демократичних цінностей і дотримання прав людини у діяльності спецслужб».

Конференцію організувала Служба безпеки України на базі Національного університету «Києво-Могилянська академія» спільно з Національним інститутом стратегічних досліджень при Президентові України, Женевським центром демократичного контролю над збройними силами, Офісом зв’язку НАТО і Центром інформації та документації НАТО в Україні.

Цьогорічна тема конференції - «Російська агресія проти України як фундаментальна загроза свободі, цінностям демократичного суспільства і правам людини: український, європейський та світовий контекст».

У рамках заходу вже традиційно проведено конкурс творчих робіт серед студентів Національного університету «Києво-Могилянська академія», Національної академії СБ України, Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» та Київського національного університету ім. Т.Шевченка.

Одинадцять переможців конкурсу отримали нагороди від голови СБУ, представників НАТО та Женевського центру демократичного контролю над збройними силами, в тому числі студент правничого факультету НаУКМА Павло Малюта (на фото).

Більше інформації про конференцію - за посиланням.