КМА400FEST: Ласкаво просимо додому!

27 червня, з 11:00

Дорогі випускники! Дорогі могилянці!

Цього року нашій alma mater виповнюється 400 років, тож запрошуємо вас на перший вуличний фестиваль для випускників, їхніх родин і друзів, та всієї могилянської спільноти.

У суботу 27 червня на КМА400FEST: Ласкаво просимо додому! - Могилянка стане місцем зустрічі всіх випускників усіх років! Ми очікуємо тисячі випускників з сім’ями і готуємо масштабну програму.

КМА400Fest - це:

– можливість зустрітися з однокурсниками й знайомими, викладачами та співробітниками, яких уже давно не бачили;

– разом відзначити ювілеї випуску – 20, 15, 10, 5 і 1 рік з часу отримання дипломів;

– взяти участь у різноманітті активностей, традиційних для Могилянки.

КМА400Fest відбуватиметься на семи просторах:

1. ALMA простір (1-ий плац):

місце зустрічі всіх випусків,  святкова музична програма, фудкорт, спорт-розваги, вітальне слово від президентів КМА та колективне фото в рамках проекту Разом.ua Ігоря Гайдая.

2. THINK простір (Староакадемічний корпус):

шаховий бліц-турнір , Що?Де?Коли?, Могилянський Мафія-клуб, унікальні лекції про сучасну науку, інтерактивні інтелектуальні головоломки, простір для дітвори - з різноманітною програмою від забавлянок для 2-річних до квестів для 16-річних.

3. ART простір (Бібліотека Антоновичів):

мистецькі інсталяції та майстер-класи рукотворів, малювання, гончарства, букросинг.

4. OLD простір (Сонячний годинник, Свято-Духівська церква):

міні-лекції від улюблених викладачів, літтусівка, посиденьки з гітарою, програма від СПАСу, фотосушка, аукціон рукотворних виробів та фото на користь підтримки Музею КМА.

5. BIZ простір (2-ий плац):

КМАркет – ярмарок від спільноти могилянських виробників, майстер-класи, лотерея, диванник від РадіоКВІТ.

6. TALK простір (2-ий плац):

KMArt Yard - новий простір Академії, платформа для реалізації спільних культурних, освітніх, мистецько-інтелектуальних проектів. зустріч випускників НаУКМА та kmbs, Кіноніч, інтелектуальний перформанс "Розшифровуючи код Могилянки".

7. Лабораторія гарного настрою (Магістерка, 8-ий корпус):

лаунж-зона, чай, спокійні розмови про приємне.

Просимо зареєструватися, заповнивши анкету.

Це дасть змогу нам ретельніше підготуватися, зробити подію ще цікавішою для вас та ваших дітей, а також гарантувати вам безпеку й зручність на будь-якому майданчику, адже випускників КМА вже більше 10 тисяч. Більше того, всі попередньо зареєстровані учасники зможуть відвідати фестиваль безкоштовно!

Незареєстрованим гостям у день події потрібно буде сплатити на вході внесок у розмірі 50 грн, який піде на підтримку проектів НаУКМА та організаційні витрати фестивалю.

Програма КМА400Fest.

Слідкуйте за новинами фестивалю на події у faceebok.

Знаходьте один одного, домовляйтесь про зустрічі на фестивалі!

Фестиваль відбувається за підтримки:

Могилянка чекає на вас!