Електронний вступ — 2015

Без черг, без витрат на дорогу, 24 години на добу!

Шановні абітурієнти,

економте Ваш час, кошти на проїзд, нервування в черзі: подайте Електронну заяву!

Електронну заяву можуть подати вступники, які беруть участь у конкурсному відборі на основі атестата про повну загальну середню освіту, сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання, виданого у 2015 році з конкурсних предметів, визначених Правилами прийому до НаУКМА, та не мають підстав для особливих умов зарахування.

Для подання електронної заяви вступник повинен зареєструватись на інтернет-сайті - за посиланням.

Під час реєстрації Ви зазначаєте:

• адресу електронної пошти, до якої маєте доступ; серію та номер документа про освіту, на основі якого здійснюється вступ;

номер, пін-код та рік отримання сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти);

серію та номер документа, що посвідчує особу, та коли й ким він виданий.

Подані дані, перевіряються в Єдиній базі, після чого Ви отримуєте логін та пароль для доступу до особистого електронного кабінету.

В особистому електронному кабінеті вступник вносить до Єдиної бази такі дані про себе: стать, місце проживання, номери телефонів (домашній та/або мобільний) із зазначенням телефонних кодів, середній бал додатка до атестата про повну загальну середню освіту, визначений відповідно до пунктів 2, 5 розділу VII Умов прийому, та обирає серед вищих навчальних закладів НаУКМА, а потім напрям (спеціальність).

Детальніше – тут.

Задавайте нам будь-які питання щодо вступу на нашій сторінці на ФБ.

Бажаємо успіхів та зичимо побачити своє прізвище серед списку зарахованих до найкращого університету країни, у рік нашого 400-ліття!