Оголошено переможця конкурсу Іменного фонду професора Миколи Козюбри

Ім’я переможця цьогорічного конкурсу було оприлюднено Фундатором під час церемонії Конвокації-2015.

Ним став Микита Євстіфеєв, студент 1 року навчання бакалаврату факультету правничих наук.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ !

Іменний фонд був заснований у квітні 2013 року за ініціативи професора М.І.Козюбри на факультеті правничих наук НаУКМА для студентів-правників з метою стимулювання наукової роботи серед студентів та заохочення їх до публікації своїх робіт у наукових виданнях.

Щорічний грант у вигляді благодійної допомоги надається на конкурсній основі за кращу публікацію студентської роботи протягом навчального року.

Микола Іванович Козюбра – доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент НАПрН України, суддя Конституційного Суду України у відставці, заслужений юрист України, завідувач кафедри загальнотеоретичних та державно-правових наук факультету правничих наук НаУКМА, керівник маґістерської програми «Правознавство».