Міжнародна конференція «Живучи в модерному місті: Київ кінця ХІХ – середини ХХ століть»

10-12 грудня 2015 р.

Центр польських та європейських студій НаУКМА, кафедра історії НаУКМА, кафедра історії України НТУУ "КПІ", Інститут «Нова Європа» за підтримки представництва Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні проводять міжнародну конференцію, мета якої - розглянути Київ як живий організм та політичний простір, зрозуміти і пояснити особливості його функціонування, показати процеси урбанізації і модернізації.

Ввести в дискурс нові концепти, переформатувати наративні схеми міської історії.

Стимулювати діалог між дослідниками/дослідницями пізньоімперського і ранньорадянського Києва.

Учасникам/учасницям конференції пропонується звернутися до тем, пов’язаних з дослідженням образів і сприйняття міста, вивченням міських практик повсякденного життя киян, гендерного і соціального аспектів просторових практик, концептуалізацією міського простору та містопланування, місця пам’яті різних етнічних груп.

Для участі в конференції необхідно надіслати пакет документів:

інформація про учасника, яка має включати ім’я, адресу, e-mail;

коротка біографічна довідка з зазначенням місця роботи, посади та переліком ключових публікацій (до 100 слів);

тема та анотація доповіді (до 300 слів).

Пакет документів просимо надіслати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 01 серпня 2015 р.

Про результати буде повідомлено 01 вересня 2015 р.

Після того, як участь буде підтверджено, учасник має прислати повний текст виступу за 2 тижні до початку конференції.

Робочі мови: українська та англійська.

Більше про конференція – за посиланням.