Конкурс для студентів кафедри історії факультету гуманітарних наук

Іменний фонд ім. Григорія та Розалії Смоларчуків (Канада) оголошує конкурс на 2015-2016 навчальний рік для студентів Факультету гуманітарних наук НаУКМА на здобуття щорічної благодійної допомоги за високі досягнення в навчанні та успішний захист курсової роботи з історії України.

Умови участі у конкурсі:

- студент 4 року навчання основного складу Факультету гуманітарних наук НаУКМА (бюджетна або контрактна форма навчання);

- високий навчальний рейтинг;

- активна професійна та суспільно-громадська діяльність (участь у діяльності кафедри, асоціацій, гуртків, проектів тощо)

- підписання корпоративної угоди.

Процедура розгляду заяв та визначення лауреатів:

претенденти подають заяву на участь у конкурсі на ім'я завідувача кафедрою історії та своє Curriculum Vitae;

визначення лауреата здійснюється кафедральною кваліфікаційною комісією за результатами захисту курсових робіт 2014-2015 н.р.

Термін подачі заяв та інших документів – до 16 години 22 вересня 2015 р.

Заяви подавати у письмовій формі методисту кафедри історії Сірош Т.В., кім. 113, корпус 5.