Публічна лекція Зеева Ханіна "Багатокультурність і політичний процес: досвід Держави Ізраїль"

24 вересня, 18:00, офіс програм з юдаїки НаУКМА

Які витоки етнічної, релігійної і культурної секторальності ізраїльського суспільства?

Як вона вплинула на політичний процес та формування ізраїльської моделі ліберальної демократії?

І як впливає колективна ідентичність ізраїльтян на розвиток місцевих суспільних, інформаційних, партійно-політичних та інших інститутів представницької демократії, що разом із рештою структур громадянського суспільства західного типу долають непростий процес взаємної адаптації з елементами східних політичних культур?

Д-р Зеев Ханін – ізраїльський політолог і соціолог, працює на посаді головного науковця Міністерства імміграції та абсорбції, викладає в Бар-Іланському й Аріельському університетах, регулярно коментує в ЗМІ суспільно-політичні події в Ізраїлі та на Близькому Сході. Автор семи книг, співредактор і редактор восьми колективних збірок, присвячених соціальним і політичним проблемам Ізраїлю, Африки та Східної Європи.

Адреса:

вул. Волоська 8/5, корпус 5, підвальне приміщення, ауд. 2