Публічна лекція Шаліні Рандерія і дискусія на тему “Фрагментовані суверенності в еру глобалізації”

05 жовтня, о 18:00, Конгрегаційна зала Староакадемічного корпусу

Світ, що глобалізується, переживає кризу політично-правової концептуалізації суверенітету.

У 1991 та 2014 роках українське суспільство мало свій досвід набуття та обстоювання національного суверенітету. Що відбувається з суверенітетом в часи глобалізації?

Публічна лекція і дискусія на тему “Фрагментовані суверенності в еру глобалізації” (“Fragmented sovereignties in the era of globalization”) містить дві частини.

Доповідач:

Шаліні Рандерія, дослідниця глобалізації, соціальний антрополог і ректорка Інституту наук про людину (Відень, Австрія).

Диспутанти:

Михайло Мінаков, НаУКМА/ Інститут Критика

Володимир Єрмоленко, Інтерньюз/Громадське.ТБ

Дискусія відбудеться англійською мовою.

Лекція і дискусія відбудуться в рамках Школи похищеної Європи, яку IWM (Інститут Наук про Людину) зорганізував разом із Центром Візуальної Культури.