Києво-Могилянській академії - 400!

Долучайтеся до відзначення:

13:00 - традиційна акція вшанування фундаторів, професорів та спудеїв Києво-Могилянської академії «Чистий Сковорода»;

14:00 - студентський фестиваль KMAday.

У програмі КМАркет, фотосушка, шаховий турнір, урок-реконструкція від Максима Яременка, акції «Листи в майбутнє», «Могилянка об’єднує», вистава від Братства козацького бойового звичаю «СПАС», частування кулішем і ще багато-багато цікавинок.

Місце: 2-ий плац.

14:30-16:30 - традиційні Урочисті збори трудового колективу НаУКМА в КМЦ, відвідати які може кожен охочий.

Приходьте спілкуватися з улюбленими викладачами й співробітниками Академії.

18:45 - фаєр-шоу від "StroboS" на 2-у плацу.

19:00 - урочистий вечір «Києво-Могилянська академія в історії України. Вчора. Сьогодні. Завтра» на 1-у плацу.

Вхід на перше академічне містечко лише за реєстрацією.

До уваги тих, хто не встиг зареєструватися!

Організатори запрошують вас відвідати пряму трансляцію театрально-концертного дійства на 2-у плацу.

У програмі трансляція на екрані площею 24 м.кв., теплий чай від KMArt Yard, настільний футбол від Kickerkicker.