Відкриття навчального року Наукового центру учнівської молоді

20 жовтня відбулось відкриття навчального року Наукового центру учнівської молоді спільно з МАН при Національному університеті "Києво-Могилянська академія".

В актовій залі першого академічного корпусу зібрались зацікавлені у поглибленні природничих знань учні київських шкіл, члени малої академії наук, гуртківці науково-технічних та природничих гуртків міста.

У події взяли участь викладачі, завідувачі кафедр, деканат факультету природничих наук НаУКМА, а також вчителі, керівники гуртків і керівники природничих напрямків Палацу школярів і юнацтва.

Впродовж зустрічі школярі познайомились з можливостями навчання та напрямами наукових пошуків на природничому факультеті і у Могилянці загалом, ознайомились з лабораторіями кафедр і можливостями наукових досліджень спільно з МАН.